• MYSTERILL WIRUSOBÓJCZY PŁYN Płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni 1L

Mysterill Wirusobójczy Płyn to preparat o działaniu bójczym wobec wirusów otoczkowych, bakteriobójczym i grzybobójczym.

24.99 -36% 15.99
24.99 -36% 15.99
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 25
Kurier (Pobranie) 25
Kurier 35
Dostępność 30 szt.
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 517330040

Zostaw telefon

Mysterill Wirusobójczy Płyn to preparat o działaniu bójczym wobec wirusów otoczkowych, bakteriobójczym i grzybobójczym.

Przeznaczenie produktu: Płyn, produkt gotowy do użycia do higienicznej dezynfekcji rąk metodą wcierania i dezynfekcji powierzchni oraz urządzeń mających i niemających kontaktu z żywnością. Płyn wykazuje działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i bójcze wobec wirusów osłonkowych.

Dezynfekcja rąk: nanieść 3 ml na suchą i czystą skórę dłoni, wcierać przez 60 sekund i pozostawić do wyschnięcia. Dezynfekcja powierzchni: Na czystą powierzchnię nanieść niewielką ilość (3-7 ml) preparatu i pozostawić na min. 15 minut. Powierzchnie zdezynfekowane i mające bezpośredni kontakt z żywnością spłukać wodą pitną.

SUBSTANCJA CZYNNA: Alkil (C12-16) chlorku dimetylobenzyloamonu (ADBAC/BKC (C12-C16)) – 0,1g/100g
Zawiera substancje dezynfekujące, kompozycje zapachowe.
Treść zwrotów wskazujących środki ostrożności: P102 Chronić przed dziećmi.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI I PIERWSZA POMOC: W kontakcie ze skórą: W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry zasięgnąć porady lekarza. W kontakcie z oczami: Płukać dużą ilością wody. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Skonsultować się z okulistą w przypadku utrzymywania się bólu lub zaczerwienienia. W przypadku spożycia: przepłukać jamę ustną wodą a następnie wypić dużą ilość wody (jedynie w przypadku, gdy poszkodowany jest przytomny). Nie powodować wymiotów. W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z lekarzem. Po narażeniu drogą oddechową: Wyprowadzić lub wynieść poszkodowanego na świeże powietrze i zapewnić mu warunki do swobodnego oddychania. W przypadku złego samopoczucia, należy zasięgnąć porady lekarza. Możliwe bezpośrednie i pośrednie uboczne skutki stosowania: W kontakcie ze skórą: w przypadku długotrwałego kontaktu możliwe zaczerwienienie, wysuszenie, pękanie skóry, odtłuszczenie. W kontakcie z oczami: zaczerwienienie, łzawienie, pieczenie, podrażnienie. Po inhalacji: może powodować bóle i zawroty głowy, uczucie senności.

POSTĘPOWANIE Z ODPADAMI: Usuwanie zgodnie z obowiązującymi przepisami. Całkowicie opróżnić opakowania przed usunięciem. Do recyklingu można oddawać tylko całkowicie opróżnione opakowania.

WARUNKI PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w dobrze wentylowanym miejscu. Przechowywać w chłodnym miejscu w dodatnich temperaturach. Chronić przed światłem słonecznym. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie