• Maska tlenowa dla dorosłych MASKA TLENOWA DLA DOROSŁYCH Z DRENEM 2,1M

Symbol: TOW003255
Brak towaru
11.88
11.88
Wpisz swój e-mail
Opinie
Cena przesyłki 25
Kurier (Pobranie) 25
Kurier 35
Dostępność 0 szt.
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Maska tlenowa dla dorosłych – do tlenoterapii

Maska tlenowa ma szerokie zastosowanie w medycynie – ta dla dorosłych to rozwiązanie, które pozwala na przeprowadzenie skutecznej i bezpiecznej tlenoterapii w różnych warunkach. Novamed.pl dba o to, aby wszystkie produkty, które znajdują się w ofercie, posiadały wszystkie konieczne certyfikaty i były legalnie dopuszczone do obiegu. Każda dostępna maska tlenowa z drenem również spełnia te wymagania. Wysoka jakość i dobra cena to nie jedyne zalety, jakie ma Państwu do zaproponowania nasz sklep.

Maska tlenowa i jej zastosowanie

Głównym zastosowaniem maski tlenowej jest przede wszystkim wykorzystanie jej w tlenoterapii. Jest to zabieg mający na celu doprowadzenie do dróg oddechowych pacjenta powietrza z większą zawartością tlenu lub powietrza zawierającego lek, który ma być rozprowadzony po drogach oddechowych.

Z czego stworzona jest maska tlenowa?

Maska tlenowa nie posiada zbyt skomplikowanej budowy, a do jej wytworzenia nie są konieczne ogromne nakłady. Novamed dba jednak o to, aby wszystkie produkty wykonane były z najlepszych materiałów i charakteryzowały się wysoką jakością. Maska tlenowa może zostać stworzona z takich produktów jak: guma, PVC, tworzywa sztuczne czy silikon.

Jakie rodzaje masek tlenowych możemy spotkać na rynku?

Uzupełnianie niedoborów tlenu w organizmie nie byłoby możliwe, gdyby nie maska tlenowa. Na rynku wyróżniamy jednak kilka rodzajów masek, do których należą m.in:

  • maski tlenowe z workiem – dzięki nim terapia tlenowa staje się efektywniejsza.

  • maski tlenowe z drenem – standardowe, pomagają pacjentom zmagającym się z dusznościami.

  • maski do inhalacji – ich zadaniem jest wprowadzanie do układu oddechowego powietrza wraz z lekiem.

Najlepsza oferta masek tlenowych na Novamed

Maska tlenowa służy do przetransportowania tlenu do zbiornika płuc pacjenta w bezpieczny sposób. Nasza oferta dostępna na Novamed.pl to najlepszy produkt na rynku, który gwarantuje długą żywotność i wolne zużywanie się. Dren, który ma ponad 2 metry, dodatkowo pozwala na swobodne przemieszczanie się podczas tlenoterapii.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą! W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy Państwu pomocą.

  • SKU: TOW003255
  • Kod EAN: 5907996837205
  • Grupa produktów: Inne
  • Głośność: brak danych
  • Stawka podatku: VAT 8%
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie