• STACJA DO DEZYNFEKCJI Z POMIAREM TEMPERATURY

Bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk z pomiarem temperatury

Bezdotykowa stacja do dezynfekowania rąk z pomiarem temperatury jest urządzeniem, które można znaleźć w miejscach publicznych, takich jak szpitale, szkoły i biura. Jego zadaniem jest zabijanie zarazków na dłoniach i zapobieganie rozprzestrzenianiu się infekcji. Urządzenie składa się z czujnika, który wykrywa, że ktoś położył pod nim ręce, co aktywuje podanie odpowiedniej ilości płynu dezynfekującego dłonie. Z racji na to, że w obecnych czasach coraz większą uwagę musimy zwracać na dezynfekcję rąk oraz odpowiedni pomiar naszej temperatury ciała, jest to doskonałe urządzenie używane w celu zmniejszenia możliwości zarażenia się koronawirusem. Znaczna ilość osób, zaczyna przywiązywać większą uwagę, czy w miejscach do, których się wybierają istnieje możliwość takiej dezynfekcji, ponieważ zależy im na komfortowych i sterylnych warunkach. Duża ilość osób boi się zarażenia, a przez brak zabezpieczenia ze strony firmy, bądź placówki do której się wybieramy, możemy zmniejszyć zaufanie swoich klientów.

12999.00 -23%
9999.00
12999.00 -23%
9999.00
4999.00 -30%
3499.00
4999.00 -30%
3499.00
9999.00 -23%
7749.00
9999.00 -23%
7749.00
3999.00 -23%
3099.00
3999.00 -23%
3099.00

Jak wybrać odpowiednią stację do dezynfekcji rąk?

Stację dezynfekcji rąk są używane do oczyszczenia rąk w miejscach publicznych, takich jak szpitale, szkoły i biura. Istnieje wiele różnych rodzajów środków do dezynfekcji rąk dostępnych na rynku, które mogą być używane do tego celu. Rodzaj środka do dezynfekcji rąk, który decydujemy się wybrać powinien zależeć od środowiska, w którym będzie używany. Na przykład, jeśli stacja będzie znajdowała się w szpitalu, gdzie istnieje wysokie ryzyko zakażenia, wówczas należy wybrać odkażacz na bazie alkoholu. Ważnym aspektem podczas wyboru stacji do dezynfekcji jest zakres częstotliwości pracy i określenie, ile osób będzie z niej korzystać w ciągu dnia. W miejscach o dużym skupieniu osób, najlepszym rozwiązaniem będzie bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk. Jest to zdecydowanie najlepszy wybór ze względu na brak możliwości przenoszenia bakterii. Pracownicy nie są w stanie w dokładny sposób oczyścić wszystkich powierzchni dotykanych przez klientów, a jak wiadomo w miejscach, w których pojawia się znaczna ilość osób istnieje dużo większa możliwość przenoszenia się wirusów i bakterii chorobotwórczych. Jak możemy również zauważyć duże stację do dezynfekcji z możliwością pomiaru temperatury, wyglądają znacznie bardziej profesjonalnie, niż zwykła butelka z płynem. Dlatego więc coraz więcej hoteli, muzea, eleganckie restauracje, czy też miejsca bardziej reprezentatywne, inwestują w takie stację do swoich pomieszczeń. Sprawdzą się, więc idealnie w miejscu, gdzie nie tylko należy zadbać o odpowiednią higienę, ale również zachowanie odpowiedniego wizerunku dla instytucji.

Zalety stosowania stacji do dezynfekcji rąk i pomiaru temperatury.

Stosowanie stacji do dezynfekcji rąk i pomiaru temperatury jest sposobem na zapobieganie rozprzestrzenianiu się chorób.

Pierwszym krokiem w zapobieganiu rozprzestrzeniania się zarazków jest mycie rąk wodą z mydłem lub użycie środka do dezynfekcji rąk na bazie alkoholu. Drugim krokiem jest użycie termometru, aby zmierzyć temperaturę, jeśli czujesz się chory. Tak więc stacja, która łączy te dwa aspekty okazuje się być bardzo ważna w momencie pandemii oraz jeśli chcemy zapobiec rozpowszechnienia się zarazków w pomieszczeniu. Jakie są, więc zalety posiadania takiej stacji do dezynfekcji?

  • Po pierwsze, jest to świetny sposób na zachowanie czystości w miejscu pracy. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że dbanie o higienę w miejscu pracy jest bardzo ważne. Mimo zwiększonej świadomości i dbania o ostrożność, wiele osób jest narażonych na zarażenie właśnie w tym miejscu.
  • Kolejną z korzyści z posiadania stacji dezynfekcyjnej jest taka, że może ona ograniczyć rozprzestrzenianie się zarazków i bakterii w szpitalach. Zmniejsza to również ryzyko infekcji wśród pacjentów.
  • Patogeny, które są dla nas szkodliwe, najczęściej spotykamy na przyciskach wind, telefonach oraz automatach, związane jest to z częstym użytkowaniem tych rzeczy i koniecznością ich dotykania. Dzięki naszej stacji można w łatwy i co najważniejsze bezpieczny, bo bezdotykowy sposób dokonać dezynfekcji rąk, która wiąże się ze zmniejszeniem ryzyka chorób.
  • Stacja do dezynfekcji to idealny sposób na zmniejszenie liczby chorych i zmniejszenie kosztów związanych z zakażeniem się personelu.

Mimo że nie jest to 100% środek, który zapobiega występowaniu chorób, to istnieje duża szansa, że dzięki używaniu naszej stacji, jesteśmy w istotnym stopniu zmniejszyć ilość przenoszonych infekcji, a co za tym idzie, liczba zarażonych nie będzie aż tak duża.

Dlaczego wybrać stacje do dezynfekcji rąk zamiast zwykłego stojaka na płyn?

Stacje do dezynfekcji rąk zapewniają szybkie i skuteczne usuwanie bakterii. Dzięki nim można zapobiegać infekcjom, które mogą wystąpić na skutek dotykania rękoma i dozowania go nie bezpośrednio na rękę. Dużym minusem samych stojaków do dezynfekcji, jest fakt, że w momencie, w którym chcemy skorzystać z dozownika musimy dotknąć go, aby nabrać płyn na rękę, za sprawą, czego infekcje są przenoszone od jednej osoby do drugiej. Dzięki temu, że w stacji znajduje się również termometr, który zapewnia nam możliwość określenia ciepłoty naszego ciała, możemy w jeszcze większym stopniu poprawić poziom bezpieczeństwa zarówno naszego, jak i osób, które znajdują się w otoczeniu. Prawda jest taka, że w każdym miejscu możemy złapać jakąś niepożądaną infekcje, ale możemy też z tym walczyć za pomocą różnego rodzaju ułatwień dostępnych na rynku.