Obecny czas związany z pandemią pozwolił nam zauważyć problem prawidłowej higieny środowiska, która ma duży wpływ na rozprzestrzenianie się wirusów, bakterii i innych chorobotwórczych patogenów. W miejscach, w których przebywają ludzie, powinny być zapewnione najwyższe warunki bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego. Obecne stosowane działania często bywają niewystarczające, stąd też widoczna jest potrzeba znalezienia nowych rozwiązań pozwalających usunąć wszelkie czynniki niepożądane z otoczenia. Do metod skutecznej dezynfekcji apartamentów użytkowych szczególnie poleca się metodę dezynfekcji UV-C. Pozwala ona na uzyskanie miarodajnych rezultatów w szybkim czasie.

Rozwiązania UV-C w skutecznej dezynfekcji apartamentów

Promieniowanie UV-C ma silne działanie biobójcze. Jego właściwości sprawiają, że jest to rozwiązanie najbardziej efektywne oraz w pełni bezpieczne dla środowiska naturalnego, dlatego też jest ono najlepszym rozwiązaniem w alternatywie do tradycyjnych metod dezynfekcji. Dotychczas promieniowanie UV-C stosowane było w placówkach medycznych oraz w produkcji leków i żywności. Obecnie z powodzeniem znajduje ono zastosowanie w innych miejscach, w których niezbędne jest zapewnienie podwyższonych standardów reżimu sanitarnego. Promieniowanie UV-C znalazło również zastosowanie w dezynfekcji apartamentów przez roboty dezynfekujące światłem.

Dezynfekcja apartamentów za pomocą robotów UV-C

Dezynfekcja apartamentów ma niebywałe znaczenie dla zagwarantowania bezpieczeństwa zarówno dla osób korzystających jak i dla personelu. W skład działań koniecznych wchodzi zarówno odkażanie pomieszczeń, ale także urządzeń, mebli, armatury i innych. Standardową praktyką jest poddawanie szczegółowej dezynfekcji miejsc, wszystkich powierzchni dotykowych, sprzętu oraz wszelkich urządzeń sanitarnych i nie tylko, dla zachowania wysokiego poziomu higieny otoczenia.

Dezynfekcja apartamentów, inaczej nazywana odkażaniem, to podejmowane działania mające na celu zniszczenie wszelkich chorobotwórczych drobnoustrojów, bakterii, wirusów i grzybów. Dotyczy ona zarówno powierzchni użytkowych jak również przedmiotów. Dzięki niej możliwe jest bezpieczne korzystanie z tego typu obiektów. Dzięki zastosowaniu robotów dezynfekujących, możemy uzyskać wysoką precyzję realizacji oraz skuteczność higieny we wszystkich przestrzeniach użytkowych. 

Robot UV-C AUTONOMIC ROBOT PRO w dezynfekcji apartamentów

AUTONOMIC ROBOT PRO to maszyna poruszająca się samodzielnie, która w sposób w pełni zautomatyzowany odkaża wszelkie przestrzenie w sposób wydajny i bezpieczny. Urządzenie zdalne nie wymaga konieczności bezpośredniego kontaktu z pracownikiem oraz przeprowadzania modyfikacji czy dostosowywania pomieszczeń dezynfekowanych. Gwarantem bezpieczeństwa w branży hotelarskiej jest posiadanie niezawodnego i profesjonalnego sprzętu dezynfekującego apartamenty. Bakteriobójcze światło o różnej długości fali pozwala na skuteczne zdezynfekowanie dowolnych przestrzeni i powietrza. Naszym partnerom służymy wiedzą oraz doświadczeniem. W naszej ofercie odnajdziecie rozwiązania służące do skutecznej dezynfekcji światłem UV-C dla wszystkich zastosowań użytkowych i publicznych.