• Dezynfekcja biur i urzędów

2022-01-26 00:13:00 Administrator Sklepu
Dezynfekcja biur i urzędów

Dezynfekcja to temat, który obecnie łączy kompletnie różne firmy. W codzienność absolutnie wszystkich weszło odkażanie pomieszczeń. Warto więc zagłębić się w innowacyjny sposób, jakim jest proces dezynfekcji różnego rodzaju pomieszczeń za pomocą światła i robotów UV-C. To realna szansa na wysoką skuteczność pozbycia się szkodliwych bakterii i wirusów z różnych powierzchni, nawet tych trudno dostępnych dla człowieka.

Dezynfekcja światłem przez roboty UV-C – dlaczego warto w nią zainwestować?

Pomieszczenia i określone powierzchnie posiadają zakamarki, które nie jest łatwo zdezynfekować człowiekowi. Zazwyczaj właśnie w takich miejscach osiedlają się wirusy i bakterie, które stanowią duże zagrożenie dla człowieka. Drobnoustroje się mnożą i przemieszczają, przez to stanowią niemały problem. Firma ADS, czyli Advanced Disinfection Solutions z myślą o skutecznym zwalczaniu wirusów i grzybów oferuje rozwiązanie dezynfekcji światłem przy użyciu robota UV-C. Rozwiązanie to stosowane od lat w medycynie przedsiębiorstwo postanowiło przenieść do wszelkiego rodzaju miejsc użyteczności publicznej i świadczy usługi z zakresu, jakim jest dezynfekcja biur dezynfekcja urzędów. Niezwykła wydajność oraz skuteczność to coś, czego potrzebuje Państwa firma. W dobie wciąż nieustającej walki z Covid-19 jest to rozwiązanie, które zrewolucjonizuje temat odkażania i z pewnością zwiększy skuteczność w wojnie z niewidzialnym, trudnym wrogiem.

Dezynfekcja biurowców – jakie korzyści płyną z metody dezynfekcji światłem?

Odkażanie pomieszczeń, przez które przewija się wielu ludzi, jest kluczowe, jeśli chodzi o ogólne bezpieczeństwo. Warto zainwestować w dezynfekcję za pomocą światła, gdyż:

  • Wystarczy wprowadzić robota UV-C do danego pomieszczenia zaledwie na 5 minut i mamy pewność, że przestrzeń jest bezpieczna i wolna od wszelkich drobnoustrojów.
  • Trudno dostępne powierzchnie dla człowieka są szybko i skutecznie odkażane, co nie generuje dużych kosztów i nakładów pracy. Likwiduje też problem wyłączenia na dłuższy czas z użytku danego pomieszczenia, co na przykład w urzędzie jest na wagę złota.
  • Roboty UV-C są niezwykle wydajne. Ich żywotność określa się na 9000 godzin. Przy pięciominutowym trybie pracy daje to Państwu możliwość przeprowadzić ponad 100 tysięcy razy zdalną dezynfekcję biur. Zatrudniając osobę do przeprowadzania dezynfekcji z pewnością nie należy liczyć, że wykona swoją pracę w 5 minut w jednym pomieszczeniu. Inwestycja, jaką jest zdalna dezynfekcja firm za pomocą światła z pewnością pozwoli ograniczyć Państwa przedsiębiorstwu koszty.
  • Do obsługi robota UV-C nie muszą Państwo zatrudniać dodatkowego specjalisty, który wygenerowałby kolejne, niepotrzebne wydatki. Autonomiczny robot nie wymaga bezpośredniego kontaktu z pracownikiem i jest w pełni bezpiecznym urządzeniem.

Maksimum sterylności dzięki innowacyjnej technologii

Bezkontaktowa, zdalna dezynfekcja biur to rewolucyjna metoda. Przekonującym jest fakt, że była już stosowana w szpitalach, klinikach, gabinetach kosmetycznych i lekarskich. Postanowiliśmy przenieść usługę na płaszczyznę innego rodzaju działalności. Wszystko po to, aby Państwa firma również mogła cieszyć się profesjonalnie zdezynfekowanymi pomieszczeniami.