Nowoczesna technologia – dezynfekcja powierzchni biurowych

Jeżeli chcą Państwo uzyskać najlepsze efekty w zakresie dezynfekcji Waszych biur, doskonałą decyzją będzie skorzystanie z nowoczesnej technologii. Dzięki wysokiej klasy automatycznym robotom UV-C, mają Państwo możliwość dokonania zdalnej dezynfekcji budynków firmowych za pomocą rozwiązań UV-C. Ta innowacyjna forma dezynfekcji pozwoli zadbać o bezpieczeństwo zarówno pracowników przedsiębiorstwa, jak i jego klientów. 

Wysoka skuteczność dezynfekcji budynków firmowych i powierzchni biurowych

Automatyczne Roboty Dezynfekujące to idealne rozwiązanie dla dużych powierzchni biurowych. Dzięki emisji wysokiej dawki promieniowania UV-C, skutecznie niszczą wszelkie bakterie, wirusy i drobnoustroje chorobotwórcze, które stanowią ogromne zagrożenie w miejscach o wysokim skupisku ludzi. Urządzenie skanuje pomieszczenie, dzięki czemu z największą precyzją usuwa patogeny zarówno z powietrza oraz przestrzeni. Dezynfekcja biurowców światłem UV-C gwarantuje oczyszczenie powietrza ze wszystkich patogenów.

Urządzenie jest sterowane w pełni zdalnie. Mogą Państwo bezpiecznie kierować jego pracą z poziomu laptopa czy smartfona, unikając przy tym narażenia na działanie światła UV-C. Taka zdalna dezynfekcja biurowców zapewnia dokładność nawet do 99,9%, a jednocześnie chroni użytkowników. Czujniki ruchu o zakresie 360° zapewniają dodatkową ochronę, powodując wyłączenie urządzenia natychmiast, jeśli w jego zasięgu wykryją czyjąś obecność.

W ofercie firmy Advanced Desinfection Solutions znajduje się kilka rodzajów robotów, dzięki czemu mogą Państwo wybrać urządzenie, które najlepiej zaspokoi potrzeby Waszej firmy. Zastosowana w robocie technologia LIDAR określa parametry pomieszczenia poprzez laserowe skanowanie, w ten sposób robot wie, jakie powinien dezynfekować powierzchnie biurowe. Posiadając wymiary pomieszczenia dopasowuje ona dawkę promieniowania UV-C oraz czas ekspozycji. Cylindryczna budowa sprawia, że po ustawieniu robota na środku pomieszczenia zyskują Państwo pewność precyzyjnego pomiaru oraz dokładnej dezynfekcji pomieszczeń biurowych

Dzięki różnorodności typów urządzeń, możliwa jest dezynfekcja budynków wielopiętrowych czy pomieszczeń biurowych podzielonych na kilka mniejszych przestrzeni, jak toalety czy przymierzalnie. 

  • ADS UVC Automatic Robot 75 – posiada 10 lamp, które są w stanie zdezynfekować powierzchnię 30m² w czasie 10 minut z najwyższą skutecznością,
  • ADS UVC Automatic Robot 150 – dzięki 20 lampom usunie 99,99% patogenów z powierzchni 30m² w ciągu zaledwie 5 minut,
  • ADS UVC Automatic Robot 44M 22C – robot obsługujący 6 urządzeń satelitarnych, które doskonale sprawdzą się do dezynfekcji niewielkich pomieszczeń.

Nowoczesna technologia w ochronie zdrowia – zdalna dezynfekcja budynków firmowych 

Automatyczne roboty do dezynfekcji pozwolą Państwu zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników firmy oraz jej klientów. W wielopiętrowych budynkach, w których siedzibę ma wiele różnych firm, dezynfekcja budynków firmowych będzie gwarancją bezpieczeństwa. Urządzenia doskonale sprawdzą się w obiektach takich, jak gabinety kosmetyczne, lekarskie czy salony fryzjerskie oraz biurowce skupiające większą ilość różnych firm.

Wiele osób oznacza większe ryzyko pojawienia się różnorodnych, groźnych dla zdrowia człowieka drobnoustrojów. Dlatego warto zainwestować w nowoczesne metody dezynfekcji pomieszczeń biurowych. Jest to rozwiązanie niezwykle ekonomiczne, ponieważ pozwala zrezygnować z konieczności korzystania z usług zewnętrznych firm sprzątających. Nie muszą się Państwo przy tym martwić o spadek skuteczności sprzątania i dezynfekcji. Wręcz przeciwnie – innowacyjna technologia wykryje więcej zagrożeń w pomieszczeniu i z największą precyzją dokona zdalnej dezynfekcji biurowców użytkowanych przez rzesze ludzi.