Skuteczna dezynfekcja pomieszczeń różnego typu i charakteru, w których przebywają ludzie, jest i będzie nadal jednym z głównych obowiązków właścicieli instytucji, firm i lokali. W tym również restauracji, barów czy klubów. To nie tylko gwarancja zdrowia pracowników, ale przede wszystkim gości takich miejsc. Dbanie o bezpieczeństwo to również element, który można wykorzystać promocyjnie. I przyczynić się on może do zwiększenie liczby klientów, którzy coraz częściej, przy wyborze miejsca na posiłek, spotkania towarzyskie lub zabawę, zwracają uwagę na jego higienę i warunki sanitarne. Dzięki naszym robotom, posługującym się w tym celu światłem UV-C, możemy pomóc w utrzymywaniu tego standardu na najwyższym poziomie.

Skuteczność i bezpieczeństwo – dezynfekcja restauracji, baru lub klubu

Zapewniamy, że nasze roboty gwarantują, iż dezynfekcja restauracji, barów i klubów nigdy wcześniej nie była tak prosta, skuteczna i bezpieczna jak teraz. Oferowane przez naszą firmę ADS roboty do dezynfekcji światłem UV-C spowodują, że wyczyszczone przez nie powierzchnię będą w 99.9% pozbawione wirusów, bakterii i innych chorobotwórczych lub powodujących alergie drobnoustrojów. Taka informacja wywieszona przez restauracją, barem lub klubem na pewno przyciągnie więcej gości. Należy ją tylko umieścić w widocznym punkcie, co na pewno zawsze będzie pozytywnie wyróżniać takie miejsce wśród innych.

Skuteczne rozwiązania UV-C czyli dezynfekcja restauracji, baru lub klubu

Prawie 100 procentową skuteczność nasze roboty zawdzięczają wykorzystywaniu przez nie do dezynfekcji światła UV-C. To metoda znana i stosowana z powodzeniem od wielu lat. Doskonale sprawdziła się na przykład w przypadku sterylizacji pomieszczeń medycznych, gdzie jak wiadomo poziom higieny musi być na najwyższy. I jest obecnie podstawowym sposobem stosowanym na przykład w salach operacyjnych. Więc dezynfekcja światłem UV-C sprawdzi się również, kiedy planujemy dezynfekcję w restauracjach, barach i klubach.

Konfiguracja pod potrzeby klienta w zakresie dezynfekcji restauracji, baru lub klubu

Oferowane przez ADS roboty posiadają również inne walory. Są na przykład bardzo bezpieczne w użytkowaniu. Między innymi dlatego, że możliwa jest dzięki nim zdalna dezynfekcja restauracji, barów i klubów. Poruszać można nimi za pomocą pilota. A osoba zajmującą się tym nie musi być w tym samym miejscu, co urządzenie i także nie wymaga bezpośredniego kontaktu z nim. Poza tym nasze roboty są urządzeniami bardzo uniwersalnymi i wszechstronnym. Można je także skonfigurować zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Roboty UV-C – nie tylko dla firm sprzątających

Nasza oferta skierowana jest między innymi do firm sprzątających, które mogą uzyskać nowoczesną metodę dezynfekcji pomieszczeń i mogą stać się dzięki temu jeszcze bardziej atrakcyjne i konkurencyjne na rynku.

Z drugiej strony to również oferta skierowana bezpośrednio do właścicieli restauracji, barów i klubów, stawiających na profesjonalną dezynfekcję pomieszczeń. Obsługa robotów będących w naszej ofercie jest niezwykle prosta i nie wymaga zatrudniania specjalistów.