Sklepy i galerie handlowe to miejsca, gdzie przebywają duże ilości ludzi. Zarówno pracowników jak i klientów. Między innymi z tego powodu zachowanie higieny i odpowiedniego reżimu sanitarnego jest tam szczególnie ważne. Nie jest łatwe zadanie, ponieważ z powodu systemu funkcjonowania takich placówek, trzeba to robić szybko i jednocześnie bardzo skutecznie. Zapewnią to oferowane przez nas rozwiązania, w których dezynfekcja sklepów i galerii handlowych odbywa się za pomocą niezawodnych promieni światła UV-C.

Dezynfekcja sklepów – Jak dezynfekować galerie handlowe?

Dzięki firmie ADS dezynfekcja sklepów i galerii handlowych jest dziś niezwykle prosta i bezpieczna. Posiada ona szeroka gamę robotów, które zajmą się czyszczeniem powierzchni o dużym metrażu. Każdy z nich wyposażony jest po kilkanaście lamp ze światłem UV-C, które gwarantują, że po zakończeniu pracy będą one w 99.9 procenta pozbawione wirusów, bakterii i innych chorobotwórczych lub powodujących alergie drobnoustrojów.

Metoda stosująca światło UV-C jest znana i stosowana w dezynfekcji z powodzeniem od wielu lat. Zdała egzamin na przykład w przypadku sterylizacji pomieszczeń w instytucjach medycznych, gdzie jakość higieny musi być na najwyższym poziomie. I dlatego promienie UV-C są dziś głównym sposobem utrzymywania reżimu sanitarnego na przykład w gabinetach zabiegowych, salach operacyjnych i miejscach publicznych. Dzięki takiej rekomendacji na pewno sprawdzi się ona również w przypadku dezynfekcji sklepów i galerii handlowych.

Dezynfekcja robotami UV-C gwarancją bezpiecznych zakupów

Oferowane przez nas roboty mają także inne zalety. Są na przykład bardzo bezpieczne w użytkowaniu. Między innymi dlatego, że mogą pracować zdalnie. Steruje się nimi za pomocą pilota. A osoba nim kierująca nie musi przebywać w tym samym miejscu, co urządzenie i nie jest potrzebny bezpośredni z nim kontakt. Poza tym nasze roboty można zestawić zgodnie z sugestiami klientów.

Wykorzystywanie do dezynfekcji sklepów i galerii handlowych robotów z lampami UV-C to nie nie tylko przejaw troski pracodawcy o zdrowie i komfort pracownika, to również ważny sygnał dla klientów takich placówek, że tu można robić zakupy bezpiecznie.

Informacja o stosowaniu najnowocześniejszych metod dezynfekcji można również wykorzystać do wzbudzania poczucia bezpieczeństwa klientów. Informacja o dezynfekcji UV-C wywieszona w widocznym miejscu przez sklepem czy galerią handlową na pewno przyciągnie większą liczbę klientów, którzy coraz częściej zwracają uwagę na swoje bezpieczeństwo także w normalnym, codziennym funkcjonowaniu.

Dezynfekcja sklepów i galerii handlowych przez roboty UV-C

Naszą ofertę z jednej strony kierujemy do firm sprzątających, które mogą uzyskać nowoczesne technologie i dzięki temu zyskać nowe zlecenia. Z drugiej zaś strony jest to także propozycja dla właścicieli oraz zarządców sklepów i galerii handlowych. mających na uwadze profesjonalną dezynfekcję, którą można wykonać we własnym zakresie, bez konieczności zatrudniania specjalistów. Obsługa robotów znajdujących się naszej ofercie jest bowiem bardzo prosta i każdy może się nią zająć. A wówczas zmniejszą się na pewno koszty utrzymywania pomieszczeń.