Certyfikat bezpiecznie zdezynfekowanego obiektu

certyfikat bezpiecznie zdezynfekowanego obiektu Ads

Skuteczna dezynfekcja pomieszczeń to jedna z głównych gwarancji zdrowia pracowników i korzystających z nich innych osób. Dlatego warto zaopatrzyć się w oferowane przez naszą firmę ADS roboty do dezynfekcji, które zapewnią, że wyczyszczone przez nie powierzchnię będą w 99,9 % pozbawione wirusów, bakterii i innych chorobotwórczych drobnoustrojów.

Na dodatek przy zakupie robota otrzymają Państwo specjalny certyfikat w formie tabliczki do przyklejenia. Certyfikat informuje, że obiekt jest pod względem dezynfekcji całkowicie bezpieczny. Sugerujemy żeby certyfikat umieścić w widocznym miejscu przy wejściu do obiektu.

Klienci poczują się bezpieczni, kiedy firmy używają robotów UV-C

Dzięki informacji o certyfikacie wszyscy klienci i goście poczują, że w tym miejscu dba się o nich i warto rozpocząć współpracę z takim partnerem. Dodatkowo na naszej stronie internetowej będziemy promować firmy i obiekty, które skorzystały  z naszej oferty i zakupili roboty dezynfekujące UV-C. Firmy, które zakupią rozwiązania dezynfekujące UV-C zostaną umieszczeni na specjalnej mapie bezpiecznych miejsc.

Klient przed wyborem firmy, z której usług zamierza skorzystać (np. siłowni lub hotelu) może sprawdzić, czy przestrzeń jest regularnie dezynfekowana i czy ma na to odpowiedni certyfikat. Jego posiadanie na pewno będzie pozytywnie wyróżniać się na tle innych miejsc i pomoże zwiększyć liczbę klientów.

Skuteczna metoda dezynfekcji światłem

Nasze roboty wykorzystują światło UV-C, które jest od wielu lat znane i sprawdzone. Dezynfekcja światłem UV-C to na przykład jedyny sposób sterylizacji pomieszczeń stosowany w medycynie. Światło dotrze bowiem do wszystkich, nawet tych mało odstępnych miejsc – zniszczy drobnoustroje, bakterie i wirusy praktycznie w 100%.

Nasze ROBOTY ADS UV-C mają również inne zalety. Poruszają się one zdalnie za pomocą pilota, dlatego też ta metoda dezynfekcji jest również całkowicie bezpieczna. Nie wymaga kontaktu z tym urządzeniem w czasie pracy i nie potrzeba również obecności człowieka w dezynfekowanym miejscu.

Poza tym używanie robota dezynfekującego światłem UV-C zmniejsza koszty, ponieważ nie trzeba zamawiać profesjonalnych firm, które zajmują się dezynfekcją. Obsługa robota dezynfekującego jest prosta i nie wymaga zatrudniania dodatkowych specjalistów.