• ROBOTY DEZYNFEKUJĄCE

Robot do dezynfekcji , który został wyprodukowany przez firmę Advanced Disinfection Solutions, to niezwykłe urządzenie, które umożliwia bardzo dokładną i skuteczną dezynfekcję. AUTONOMIC ROBOT PRO został wyposażona w 16 lamp UV-C, które następnie połączyliśmy z robotem, który porusza się samodzielnie. Efektem tego działania było stworzenie innowacyjnego urządzenia do dezynfekcji, które jest nie tylko niezawodne, ale również bardzo szybkie. Jest to świetna inwestycja, które z pewnością przyniesie realne korzyści.

 
ROBOT-AUTONOMICZNY-ADS-UVC.jpg
autonomiczny-robot-ads-uvc-2.jpg

ROZWIĄZANIE DLA WSZYSTKICH

Zakup robota jest rozwiązaniem dla wszystkich firm, które chcą zadbać obezpieczeństwo swoich klientów i pracowników. Maszyna usuwa aż 99,9% wszelkiego rodzaju bakterii, wirusów, a także drobnoustrojów chorobotwórczych, które mogą mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie i powodować choroby oraz alergię. Robot idealnie sprawdzi się w szpitalach, hotelach, klinikach medycznych, gabinetach lekarskich, halach produkcyjnych, magazynach, fabrykach, czy w salonach kosmetycznych, w których wykonuje się zabiegi. Nasz robot jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich firm sprzątających, a także tych, które zajmują się dezynfekcją. Inwestycja w urządzenia umożliwia rozszerzenie usług dezynfekcyjnych o nowoczesną technologię, która zapewnia maksymalną skuteczność. Robot jest urządzeniem wszechstronnym, które można spersonalizować zgodnie z potrzebami konkretnego klienta. Korzystanie z urządzenia jest całkowicie bezpieczne - dezynfekcja odbywa się bez bezpośredniego kontaktu z pracownikami, gdyż robot jest obsługiwany mobilnie. Zakup urządzenia nie tylko pozwoli zredukować koszty, ale także zapewni maksymalną ochronę.

NOWOCZESNA TECHNOLIGIA

Firma Advanced Disinfection Solutions, która specjalizuje się w produkcji nowoczesnych urządzeń do dezynfekcji, wprowadziła na rynek innowacyjny produkt, którym jest robot do dezynfekcji światłem UV-C. Jest to skuteczne urządzenie, które zostało zbudowane z aż 16 profesjonalnych lamp, które wytwarzają promieniowanie UV-C. Lampy te charakteryzują się niezwykłą mocą, gdyż każda posiada aż 36 W, co łącznie daje 576 W. Lampy te zostały połączone z samojezdnym robotem, co sprawiło, że urządzenie jest całkowicie autonomiczne. Takie rozwiązanie niesie za sobą szereg plusów. AUTONOMIC ROBOT PRO został wyposażony w bardzo wydajną baterię o wysokich parametrach. Jej pojemność wynosi aż 72Ah, a ilość cykli ładowania, które gwarantuje producent, to 2000. Co więcej, istnieje bardzo szybka możliwość wymiany baterii, w czasie nie dłuższym niż 30 sekund. Samą baterię można również ładować poza robotem - w czasie 30 minut naładujemy ją do 70%, a w czasie 3,5 h do 100%.
robot-autonomiczny-ads-uvc-4.jpg
autonomiczny-robot-ads-uvc-5.jpg

DLACZEGO WARTO

Zakup naszego robota do dezynfekcji jest świetną inwestycją! Jest to urządzenie, które znajdzie zastosowanie w wielu miejscach. Świetnie sprawdzi się w placówkach kosmetycznych i medycznych, gdzie szczególnie należy przestrzegać wszelkich norm bezpieczeństwa. Są to szpitale, kliniki medyczne, gabinety lekarskie, przychodnie rodzinne czy salony kosmetyczne, w których wykonuje się zabiegi. Urządzenie może być wykorzystywane także w hotelach - do dezynfekcji pokoi oraz w branży przemysłowej - do dezynfekcji hal produkcyjnych, fabryk, czy magazynów. Gwarantujemy, że takie rozwiązanie docenią wszyscy - pacjenci, klienci, czy pracownicy, którzy będą czuli się bezpiecznie. Urządzenie jest także świetną inwestycją dla wszystkich firm sprzątających, a także tych, które zajmują się profesjonalną dezynfekcją. Zakup robota umożliwia rozszerzenie usług o nowoczesną technologię, którą z pewnością docenią klienci. Nasze roboty posiadają autorską aplikację, umożliwia prostą i intuicyjna obsługę urządzenia - zarządzenia i sterowania robotem. Maszyna została wyposażona także w czujnik obecności, co jest gwarancją bezpieczeństwa zarówno dla ludzi, jak i operatora.

INWESTYCJA

Inwestycja w urządzenie do dezynfekcji AUTONOMIC ROBOT PRO niesie za sobą szereg korzyści - i tych biznesowych, i tych związanych z ochroną i bezpieczeństwem. Przede wszystkim, co najważniejsze, charakteryzuje je niezwykła skuteczność. AUTONOMIC ROBOT PRO usuwa w 99,9% wszelkiego rodzaju bakterie, wirusy i inne drobnoustroje chorobotwórcze, które mogą mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie i życie. Regularna dezynfekcja przy użyciu tego urządzenia sprawia, że znacząco zmniejsza się ryzyko zachorowania. Jest to szczególnie ważny aspekt, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy bezpieczeństwo jest dla wszystkich priorytetem. Warto zapewnić maksymalną ochronę klientom i pracownikom, którzy będą czuli się bezpiecznie. Równie ważny jest fakt, że dzięki inwestycji w dezynfekcję światłem UVC prze roboty ADS, już nigdy nie będzie konieczności, aby zatrudniać profesjonalną firmę dezynfekującą, co oczywiście wiąże się z dodatkowymi kosztami. AUTONOMIC ROBOT PRO jest urządzeniem autonomicznym, które pracuje samodzielnie. Takie rozwiązanie niesie za sobą również inne korzyści! Dzięki temu, że robot jest obsługiwany mobilnie, nie ma konieczności angażowania żadnego pracownika, dzięki czemu nie jest on narażany na bezpośredni kontakt z promieniowaniem UV-C.
robot-autonomiczny-ads-uvc-6.jpg
ADS-UVC-Robot-Aplikacja.jpg

ZALETY

Jest to gwarancja maksymalnego bezpieczeństwa i skuteczności. Nasz robot do dezynfekcji jest niezwykle skuteczny, a urządzenie dezynfekuje pomieszczenie nawet w 5 minut, co usprawnia pracę i ma pozytywny wpływ na jej efektywność. Urządzenie zostało wykonane z materiałów najwyższej jakości, które są bardzo trwałe i solidne, dzięki czemu robot jest inwestycją na wiele lat. Każdy etap produkcyjny i każdy pojedynczy element, został stworzony przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii, co sprawia, że nasze urządzenie jest jedyne w swoim rodzaju. AUTONOMIC ROBOT PRO jest najlepszym rozwiązaniem dla biznesu, które umożliwia zredukowanie kosztów, a także zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Aby ułatwić Państwu inwestycję w urządzenie, przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę, która pozwalana sfinansowanie zakupu.

SZKOLENIA I KONTAKT

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że korzystanie z robota wymaga odpowiedniej wiedzy, dlatego oferujemy także bardzo dokładne i szczegółowe szkolenia, na których nasi specjaliści dokładnie wytłumaczą mechanizmy działania. Otrzymają Państwo również certyfikat bezpiecznie zdezynfekowanego miejsca z ADS. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących urządzenia, sposobu dezynfekcji  - również zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Na tle konkurencji nasze urządzenie wyróżnia się przede wszystkim łatwą i intuicyjną obsługą. Bardzo doceniają to nasi klienci. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z nasza ofertą. Istnieje możliwość finansowania zakupu. W celu poznania szczegółów, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym przedstawicielem, który odpowie na wszystkie pytania.