• AUTONOMIC ROBOT PRO

AUTONOMIC ROBOT PRO

Zakup robota jest rozwiązaniem dla wszystkich firm, które chcą zadbać o bezpieczeństwo swoich klientów i pracowników. Robot w procesie dezynfekcji usuwa aż 99,99% wszelkiego rodzaju bakterii, wirusów, a także drobnoustrojów chorobotwórczych, które mogą mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie i powodować choroby oraz alergię. Robot idealnie sprawdza się w szpitalach, hotelach, klinikach medycznych, gabinetach lekarskich, halach produkcyjnych, magazynach, fabrykach, czy w salonach kosmetycznych. Nasz robot jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich firm sprzątających, a także tych, które zajmują się dezynfekcją. Inwestycja w urządzenia umożliwia rozszerzenie usług dezynfekcyjnych o nowoczesną technologię, która zapewnia maksymalną skuteczność. Robot jest urządzeniem wszechstronnym, które można spersonalizować zgodnie z potrzebami konkretnego klienta. Korzystanie z urządzenia jest całkowicie bezpieczne – dezynfekcja odbywa się bez bezpośredniego kontaktu z pracownikami, gdyż robot jest obsługiwany mobilnie. Zakup urządzenia nie tylko pozwoli zredukować koszty, ale także zapewni maksymalną ochronę.

ROBOT-AUTONOMICZNY-ADS-UVC-1198x800-1-pag68h7pmh76v3nc6i31eouwu20ujht0i51c6vtbkw.jpeg
robot-do-dezynfekcji-swiatlem-UV-C-1199x800-1.jpeg

Autonomiczny Robot Dezynfekujące ADS to produkt skierowana do dezynfekcji pomieszczeń. Idealne rozwiązanie dla miejsc, gdzie nie wymagane jest manewrowanie. Możliwości dezynfekcji robota AUTONOMIC ROBOT PRO są proporcjonalne do czasu ekspozycji. Lampy UV-C działają z maksymalną mocą; czas oświetlenia określa stopień dezaktywacji patogenów. Ale stopień dezynfekcji nie jest zmienną absolutną. Mikrobiolodzy używają współczynnika redukcji logu do wyrażenia poziomu dezynfekcji mikroorganizmów, a ten współczynnik redukcji warunkuje czas ekspozycji dla danego urządzenia dezynfekującego UV-C. Roboty zawierają zestaw lamp UV-C, dostarczających odpowiednią dawkę promieniowania, aby skutecznie dezaktywować przy 99% patogenów zarówno w powietrzu, jak i na powierzchni. Użytkownik wybiera współczynnik LOG, co oznacza procentowy procent dezynfekcji. Typowe stosowane wartości to 90%, 99% i 99,9%. Robot AUTONOMIC ROBOT PRO to urządzenie, które znajdzie zastosowanie w wielu miejscach. Sprawdza się w placówkach kosmetycznych i medycznych, gdzie szczególnie należy przestrzegać wszelkich norm bezpieczeństwa. Szpitale, kliniki medyczne, gabinety lekarskie, przychodnie rodzinne oraz wiele innych. Urządzenie może być wykorzystywane także w hotelach – do dezynfekcji pokoi oraz w branży przemysłowej – do dezynfekcji hal produkcyjnych, fabryk, czy magazynów. Takie rozwiązanie docenią wszyscy – pacjenci, klienci, czy pracownicy, którzy będą czuli się bezpiecznie. Robot Autonomiczny jest także świetną inwestycją dla firm sprzątających, które zajmują się profesjonalnymi usługami oraz dezynfekcją. Zakup robota umożliwia rozszerzenie usług o nowoczesną technologię, którą z pewnością docenią klienci. Nasze roboty posiadają autorską aplikację, umożliwia prostą i intuicyjna obsługę urządzenia – zarządzenia i sterowania robotem. Maszyna została wyposażona także w czujnik obecności, co jest gwarancją bezpieczeństwa zarówno dla ludzi, jak i operatora.

Funkcje i cechy charakterystyczne

Firma Advanced Disinfection Solutions, która specjalizuje się w produkcji nowoczesnych urządzeń do dezynfekcji, wprowadziła na rynek innowacyjny produkt, którym jest robot do dezynfekcji światłem UV-C. Jest to skuteczne urządzenie, które zostało zbudowane z aż 16 profesjonalnych lamp, które wytwarzają promieniowanie UV-C. Lampy te charakteryzują się niezwykłą mocą, gdyż każda posiada aż 36 W, co łącznie daje 576 W. Lampy te zostały połączone z samojezdnym robotem, co sprawiło, że urządzenie jest całkowicie autonomiczne. Takie rozwiązanie niesie za sobą szereg plusów. AUTONOMIC ROBOT PRO został wyposażony w bardzo wydajną baterię o wysokich parametrach. Jej pojemność wynosi aż 72Ah, a ilość cykli ładowania, które gwarantuje producent, to 2000. Co więcej, istnieje bardzo szybka możliwość wymiany baterii, w czasie nie dłuższym niż 30 sekund. Samą baterię można również ładować poza robotem – w czasie 30 minut naładujemy ją do 70%, a w czasie 3,5 h do 100%.

Robot do dezynfekcji , który został wyprodukowany przez firmę Advanced Disinfection Solutions, to niezwykłe urządzenie, które umożliwia bardzo dokładną i skuteczną dezynfekcję. Maszyna została wyposażona w 16 lamp UV-C, które następnie połączyliśmy z robotem, który porusza się samodzielnie. Efektem tego działania było stworzenie innowacyjnego urządzenia do dezynfekcji, które jest nie tylko niezawodne, ale również bardzo szybkie. Jest to świetna inwestycja, które z pewnością przyniesie realne korzyści. Powierz swoje bezpieczeństwo w ręce najnowszej technologii i pozwól na życie w Twoich obiektach normalnie.

robot-do-dezynfekcji-swiatlem-UV-C-1199x800-1-pag68ciiob2gmtv0y63a5jjn0o0mao7wly9evdl7ko.jpeg
swiatlo-UV-C-1199x800-1.jpeg UTONOMIC ROBOT PRO usuwa w 99,99% wszelkiego rodzaju bakterie, wirusy i inne drobnoustroje chorobotwórcze, które mogą mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie i życie. Regularna dezynfekcja przy użyciu tego urządzenia sprawia, że znacząco zmniejsza się ryzyko zachorowania. Jest to szczególnie ważny aspekt, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy bezpieczeństwo jest dla wszystkich priorytetem. Warto zapewnić maksymalną ochronę klientom i pracownikom, którzy będą czuli się bezpiecznie. Robot dezynfekujący AUTONOMIC ROBOT PRO jest urządzeniem autonomicznym, które pracuje samodzielnie. Takie rozwiązanie niesie za sobą również inne korzyści! Dzięki temu, że robot jest obsługiwany mobilnie, nie ma konieczności angażowania żadnego pracownika, dzięki czemu nie jest on narażany na bezpośredni kontakt z promieniowaniem UV-C.

Wysokiej Wydajności Lampy UV-C

Zestaw 16 lamp o wysokiej mocy w cylindrycznym rozmieszczeniu emituje światło UV-C, aby zapewnić wydajną i szybką dezaktywację wirusa. Mocniejsze urządzenia UV-C poprawiają i skracają czas ekspozycji na dezynfekcję, co stanowi bardziej wydajny i opłacalny sprzęt.

20284-1536x1536.jpeg
ADS-UVC-Robot-Aplikacja-scaled-p22yo5d0hsbmfe27pch98cp3pg137uosscvdfcpw74(1).jpeg

Szkolenie i Kontakt

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że korzystanie z robota wymaga odpowiedniej wiedzy, dlatego oferujemy także bardzo dokładne i szczegółowe szkolenia, na których nasi specjaliści dokładnie wytłumaczą mechanizmy działania. Otrzymają Państwo również certyfikat bezpiecznie zdezynfekowanego miejsca z ADS. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących urządzenia, sposobu dezynfekcji  – również zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Na tle konkurencji nasze urządzenie wyróżnia się przede wszystkim łatwą i intuicyjną obsługą. Bardzo doceniają to nasi klienci. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z nasza ofertą. Istnieje możliwość finansowania zakupu. W celu poznania szczegółów, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym przedstawicielem, który odpowie na wszystkie pytania.

Kontrola przez telefon lub tablet

AUTONOMIC ROBOT PRO jest kontrolowany bezprzewodowo za pomocą tabletu lub smartfona. Nasza własna aplikacja zapewnia dostęp do wszystkich niezbędnych funkcji, takich jak – określenie czasu opóźnienia w zgodnie z preferencjami użytkownika, automatyczne obliczenie dawki, wbudowany panel sterowania modułów kamery, instrukcja obsługi i nie tylko. 

tablet_app_ads.jpeg
8a576bdf-c65b-4839-bc62-0edcde8d632e-1200x800.jpeg

UV-C jest nietoksycznym światłem

Światło UV-C jest nietoksycznym środkiem przeciwdrobnoustrojowym, który inaktywuje patogeny zarówno w powietrzu, jak i na powierzchni. Światło UV-C wytwarza reakcje fotochemiczne, które zabijają wirusy, bakterie i grzyby, unikając konieczności stosowania aerozoli lub silnych chemikaliów. To sprawia, że ADS UVC jest bezpiecznym urządzeniem do dezynfekcji dla personelu obsługującego, bez potrzeby wentylacji lub oczekiwania przed przywróceniem przestrzeni do eksploatacji.

Bateria i Ładowanie

Robot AUTONOMIC ROBOT PRO został wyposażony w bardzo wydajną baterię o wysokich parametrach. Jej pojemność wynosi aż 72Ah, a ilość cykli ładowania, które gwarantuje producent, to 2000. Co więcej, istnieje bardzo szybka możliwość wymiany baterii, w czasie nie dłuższym niż 30 sekund. Samą baterię można również ładować poza robotem – w czasie 30 minut naładujemy ją do 70%, a w czasie 3,5 h do 100%.

ADS-UVC-Robot-Aplikacja-scaled-p22yo5d0hsbmfe27pch98cp3pg137uosscvdfcpw74.jpeg
ROBOT-AUTONOMICZNY-ADS-UVC-2-1198x800-1-pag68fc18t4m7vq2hh9s9pbznaa443ljtvqd8bw3xc.jpeg  

LIADR - SKANER 360

Technologia laserowego skanowania powierzchni i określania wymiarów pomieszczenia, dostarczająca mikroprocesorowi informacji do obliczenia optymalnej dawki UV-C i czasu ekspozycji.

Czujniki ruchu. Auto Stop

Cztery wypukłe czujniki ruchu zabezpieczające kąt 360 ° dla funkcji bezpieczeństwa automatycznego zatrzymania, unikające nieprogramowanego narażenia operatora na światło.

 

DŹWIĘK i ŚWIATŁO

Wielokolorowe światło dookólne LED dla dodatkowego bezpieczeństwa i informacji o działaniu robota. Sygnał dźwiękowy zapewnia dodatkowe ostrzeżenie o działaniu

Lampy UVC Philips

Lampy UV-C o dużej mocy Zestaw 16 cylindrycznych lamp o wysokiej mocy emituje światło UV-C, aby zapewnić skuteczną i szybką dezaktywację wirusa.