• AUTOMATYCZNE ROBOTY DEZYNFEKUJĄCE ADS

Automatyczne Roboty Dezynfekujące ADS to seria urządzeń skierowana do dezynfekcji przestrzeni o wymiarach 50-100m2. Stanowią doskonałe rozwiązanie dla przestronnych pomieszczeń, gdzie precyzyjne manewrowanie nie jest wymagane. Rodzina Automatycznych Robotów Dezynfekujących ADS UVC to idealne rozwiązanie do gabinetów kosmetologicznych, salonów fryzjerskich oraz gabinetów lekarskich. Efektywność dezynfekcji robota ADS UVC jest silnie powiązana z czasem ekspozycji. Maksymalna moc lamp UV-C i czas oświetlenia danej przestrzeni wpływa na rezultaty oczyszczania. Nie są to jednak jedyne miarodajne wartości. Istotny jest również współczynnik redukcji logu do wyrażenia określającego poziom neutralizacji patogenów. Te używane przez mikrobiologów wartości również warunkują czas ekspozycji na światło UV-C. Urządzenia ADS UVC zawierają odpowiednie zestawy lamp, których dawki promieniowania UV-C skutecznie niszczą ok 99% drobnoustrojów na różnych powierzchniach i w powietrzu. Użytkownik może wybrać procent dezynfekcji, którym oznaczony jest dany współczynnik LOG. Zazawyczaj stosowane wartości wynoszą 90%, 99% i 99,9%. Na dezaktywację 99% drobnoustrojów patogennych w pomieszczeniu o wymiarach 5x6m potrzebne będą zaledwie 3 minuty. Im większa przestrzeń, tym dłużej będzie trwał proces czyszczenia i tym więcej będzie wynosił współczynnik LOG.

 
1500.jpeg
frame_1_delay-2s.jpeg

TECHNOLOGIA JUTRA

Efektywną eliminację wirusa zapewnia 20 lamp w cylindrycznym układzie, które emitują światło UV-C o wysokiej mocy. Pozwala to na skrócenie czasu ekspozycji na dezynfekcję. Optymalny czas ekspozycji i dawki promieniowania UV-C jest obliczany w mikroprocesorze urządzenia, na podstawie informacji przekazanych przez LIDAR (czyli technologię określającą odległości i powierzchnię za pomocą skanowania laserowego). Proces przebiega na zasadzie odbioru przez LIDAR krótkotrwałej emisji światła laserowego w IR o niskiej mocy. Jest on bezpieczny dla ludzi i spełnia standardy bezpieczeństwa klasy 1.

BEZPRZEWODOWE ZARZĄDZANIE

Dzięki generowaniu własnej sieci WiFi, ADS UVC AUTOMATIC ROBOT 150 może być kontrolowany bezprzewodowo z użyciem zwykłego tabletu lub smartfona. Do urządzenia została również stworzona aplikacja ADS UVC. Umożliwia ona m.in. personalizację czasu opóźnienia, zarządzanie modułami za pomocą panelu sterowania oraz obliczenie automatyczne dawki promieniowania. Aplikacja zawiera także instrukcję obsługi urządzenia. ADS UVC AUTOMATIC ROBOT 150 może być kontrolowany przez użytkownika również po połączeniu z dowolną siecią WAN.

frame_0_delay-2s.jpeg
750(1).jpeg

ADS UVC UTOMATIC ROBOT 75

ADS AUTOMATIC ROBOT 75 to zaawansowany technologicznie robot zwalczający bakterie, wirusy i grzyby za pomocą emisji promieniowania UV-C w zakresie fal 254 nm. Uniemożliwia rozwój drobnoustrojom na różnych powierzchniach i w powietrzu za pomocą wywoływanych przez promieniowanie zmian fotochemicznych w ich kwasach nukleinowych. ADS UVC AUTOMATIC ROBOT 75, powstały w 2020 roku, został zaprojektowany do łatwej i bezpiecznej obsługi w najbardziej zaludnionych i narażonych na rozwój patogenów miejscach, takich jak hotele, szpitale, sklepy, siłownie czy domy opieki. Dzięki wykorzystaniu nieinwazyjnego światła UV-C możemy natychmiastowo uniemożliwić szkodliwym mikroorganizmom przetrwanie i rozwój.

DEZYNFEKCJA 25M2 W 5MINUT

Urządzenie dezynfekujące ADS UVC AUTOMATIC ROBOT 75 emituje dookólne promieniowanie UV-C obejmujące całe otoczenie, dzięki czemu usuwa 99% drobnoustrojów z powietrza i powierzchni w kilka minut. Skuteczność promieniowania UV-C została certyfikowana przez akredytowane laboratorium, co gwarantuje wydajność dezynfekcji wykonywanej przez ADS UVC AUTOMATIC ROBOT 75. Projekt robota spełnia również normy ISO 15858: 2016. Ewentualne nadprogramowe naświetlanie jest powstrzymywane automatyczne zatrzymanie robota. Wbudowane w urządzenie cztery czujniki ruchu, zapewniają funkcję bezpieczeństwa 360°. Dzięki wydajnym lampom ADS UVC AUTOMATIC ROBOT 75 może dokonać całkowitej dezynfekcji za jednym użyciem. W przypadku dużych pomieszczeń robot potrzebuje kilku cykli czyszczenia.

frame_0_delay-2s2.jpeg
440.jpeg

ADS UVC AUTOMATIC ROBOT 44M 22C

Urządzenie ADS UVC AUTOMATIC ROBOT 44M+22C posiada opcję konfiguracji oraz obsługi 6 urządzeń satelitarnych, co czyni dezynfekcję bardziej elastyczną. Robot dostosowuje się do dezynfekowanej przestrzeni, kontrolując cały proces czyszczenia, łącznie z zachowaniem procedur bezpieczeństwa. Jest to rozwiązanie przystosowane do dezynfekcji przestrzeni o skomplikowanej geometrii i dużej ilości małych pomieszczeń, np. przymierzalni bądź toalet publicznych. Do ADS UVC AUTOMATIC ROBOT 44M+22C można podłączyć zarówno jedno, jak i 6 urządzeń o maksymalnej mocy promieniowania UV-C 1760W, w konfiguracjach gwiazdy, szeregu lub łączonej geometrii. Pozwala to na inteligentne i elastyczne dostosowanie podległych urządzeń satelitarnych do pożądanego trybu dezynfekcji.

ADS UVC AUTOMATIC ROBOT 44M ORAZ ADS UVC 22C

ADS UVC 22C to lekkie urządzenie dezynfekujące UV-C, o masie całkowitej 5kg i średnicy 20cm. Posiada możliwość współpracy z innym ADS UVC 22C lub urządzeniem-nadzorcą, ADS UVC AUTOMATIC ROBOT 44M. Dzięki swoim niewielkim gabarytom 22C można z łatwością wykorzystywać w małych pomieszczeniach. 44M może być robotem nadrzędnym wobec 22C, przekazującym mu polecenia co do kontroli czasu ekspozycji i zachowania bezpieczeństwa. Moc urządzenia o wartości 220W UV-C pozwala mu na szybkie dezynfekowanie małych pomieszczeń. ADS UVC AUTOMATIC ROBOT 44M może kontrolować do 6 ADS UVC 22C poprzez system satelitarny, nadzorując dezynfekcję i czas ekspozycji wszystkich podległych urządzeń. Moc 440W UV-C oraz czujnik ruchu pozwoli mu w ciągu kilku minut zdezynfekować przestronne pomieszczenia z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

220.jpeg