• ADS UVC AUTOMATIC ROBOT 150

ADS UVC AUTOMATIC ROBOT 150

Efektywną eliminację wirusa zapewnia 20 lamp w cylindrycznym układzie, które emitują światło UV-C o wysokiej mocy. Pozwala to na skrócenie czasu ekspozycji na dezynfekcję. Optymalny czas ekspozycji i dawki promieniowania UV-C jest obliczany w mikroprocesorze urządzenia, na podstawie informacji przekazanych przez LIDAR (czyli technologię określającą odległości i powierzchnię za pomocą skanowania laserowego). Proces przebiega na zasadzie odbioru przez LIDAR krótkotrwałej emisji światła laserowego w IR o niskiej mocy. Jest on bezpieczny dla ludzi i spełnia standardy bezpieczeństwa klasy 1.

1500-600x800-1-.jpeg
disinfection-4947375_1920-1050x700.jpeg

Automatyczne Roboty Dezynfekujące ADS to seria urządzeń skierowana do dezynfekcji przestrzeni o wymiarach 50-100m2. Stanowią doskonałe rozwiązanie dla przestronnych pomieszczeń, gdzie precyzyjne manewrowanie nie jest wymagane. Rodzina Automatycznych Robotów Dezynfekujących ADS UVC to idealne rozwiązanie do gabinetów kosmetologicznych, salonów fryzjerskich oraz gabinetów lekarskich.

Efektywność dezynfekcji robota ADS UVC jest silnie powiązana z czasem ekspozycji. Maksymalna moc lamp UV-C i czas oświetlenia danej przestrzeni wpływa na rezultaty oczyszczania. Nie są to jednak jedyne miarodajne wartości. Istotny jest również współczynnik redukcji logu do wyrażenia określającego poziom neutralizacji patogenów. Te używane przez mikrobiologów wartości również warunkują czas ekspozycji na światło UV-C.

Urządzenia ADS UVC zawierają odpowiednie zestawy lamp, których dawki promieniowania UV-C skutecznie niszczą ok 99% drobnoustrojów na różnych powierzchniach i w powietrzu. Użytkownik może wybrać procent dezynfekcji, którym oznaczony jest dany współczynnik LOG. Zazawyczaj stosowane wartości wynoszą 90%, 99% i 99,9%.

Na dezaktywację 99% drobnoustrojów patogennych w pomieszczeniu o wymiarach 5x6m potrzebne będą zaledwie 3 minuty. Im większa przestrzeń, tym dłużej będzie trwał proces czyszczenia i tym więcej będzie wynosił współczynnik LOG.

Funkcje i cechy charakterystyczne

ADS UVC AUTOMATIC ROBOT 150 to innowacyjny robot emitujący światło UV-C w zakresie bakteriobójczym 254 nm, przezwyciężając rosnące zagrożenie patogenami, takimi jak wirusy, bakterie i grzyby. Technologia ta zapewnia właściwą dezynfekcję powierzchniową i powietrzną, niszcząc zdolność mikroorganizmów do rozmnażania się, powodując zmiany fotochemiczne w kwasach nukleinowych.

ADS UVC AUTOMATIC ROBOT 150 to zaawansowany robot zaprojektowany w 2020 roku, stworzony w taki sposób, aby był łatwy i bezpieczny w obsłudze w wielu zastosowaniach, takich jak szpitale, hotele, sklepy, siłownie, domy opieki i każda przestrzeń mieszkalna.

8a576bdf-c65b-4839-bc62-0edcde8d632e-1050x700.jpeg
20284-800x800.jpeg Robot ADS UVC AUTOMATIC ROBOT 150 dezynfekuje pokoje w ciągu kilku minut. Umieść robota na środku pokoju i pozwól mu wykonać pracę, dezaktywując patogeny zarówno w powietrzu, jak i na powierzchni. Skuteczność dezynfekcji światłem UV-C została naukowo udowodniona i zapewnia odpowiednią dezynfekcję powierzchniową i powietrzną, niszcząc zdolność mikroorganizmów do rozmnażania się, powodując zmiany fotochemiczne w kwasach nukleinowych.

Robot ADS UVC AUTOMATIC ROBOT 150 zawiera zestaw lamp UV-C, dostarczających odpowiednią dawkę promieniowania, aby skutecznie dezaktywować przy 99% patogenów zarówno w powietrzu, jak i na powierzchni. Użytkownik wybiera współczynnik LOG, co oznacza procentowy procent dezynfekcji. Typowe stosowane wartości to 90%, 99% i 99,9%.

W przypadku 99% inaktywacji patogenów standardowe pomieszczenie o wymiarach 5 x 6 m można zdezynfekować w 3 minuty. Im większy jest pokój i im wyższy jest współczynnik LOG, tym dłuższy będzie czas dezynfekcji.

Wysokiej Wydajności Lampy UV-C

Zestaw 20 lamp o wysokiej mocy w cylindrycznym rozmieszczeniu emituje światło UV-C, aby zapewnić wydajną i szybką dezaktywację wirusa. Mocniejsze urządzenia UV-C poprawiają i skracają czas ekspozycji na dezynfekcję, co stanowi bardziej wydajny i opłacalny sprzęt.

image-05-280x280.png
lidar.png

LIDAR klasy 1 Standard bezpieczeństwa

LIDAR (Technologia laserowego skanowania powierzchni i określania odległości) przeprowadza pomiar wymiarów pomieszczenia, dostarczając mikroprocesorowi informacji do obliczenia optymalnej dawki UV-C i czasu ekspozycji. LIDAR przyjmuje modulowane impulsowe światło laserowe w podczerwieni o niskiej mocy, emitujące światło w bardzo krótkim czasie, co może zapewnić jego bezpieczeństwo dla ludzi. Jest to standard bezpieczeństwa klasy 1.

Kontrola przez telefon lub tablet

ADS UVC AUTOMATIC ROBOT 150 generuje własną sieć WiFi, więc może być kontrolowany bezprzewodowo za pomocą konwencjonalnego tabletu lub smartfona. Nasza własna aplikacja zapewnia dostęp do wszystkich niezbędnych funkcji, takich jak – określenie czasu opóźnienia w zgodnie z preferencjami użytkownika, automatyczne obliczenie dawki, wbudowany panel sterowania modułów kamery, instrukcja obsługi i nie tylko. Robot dezynfekujący ADS UVC AUTOMATIC ROBOT 150 po połączeniu z dowolną siecią WAN, oferuje zintegrowaną, zdalną obsługę i diagnostykę.

tablet-app-676x800.png
20284-800x800(1).jpeg

UV-C jest nietoksycznym światłem

Światło UV-C jest nietoksycznym środkiem przeciwdrobnoustrojowym, który inaktywuje patogeny zarówno w powietrzu, jak i na powierzchni. Światło UV-C wytwarza reakcje fotochemiczne, które zabijają wirusy, bakterie i grzyby, unikając konieczności stosowania aerozoli lub silnych chemikaliów. To sprawia, że ADS UVC jest bezpiecznym urządzeniem do dezynfekcji dla personelu obsługującego, bez potrzeby wentylacji lub oczekiwania przed przywróceniem przestrzeni do eksploatacji.