• ADS UVC AUTOMATIC ROBOT 75

ADS UVC AUTOMATIC ROBOT 75

ADS UVC AUTOMATIC ROBOT 75 to innowacyjny robot emitujący światło UV-C w zakresie fal 254 nm. Stanowi idealne rozwiązanie na rosnące zagrożenie drobnoustrojami takimi jak wirusy, bakterie i grzyby. Robot zapewnia właściwą dezynfekcję powierzchniową i powietrzną, niszcząc zdolność mikroorganizmów do rozwoju i reprodukcji, dokonując zmian fotochemicznych w kwasach nukleinowych. Zaprojektowane w 2020 r. urządzenie ADS UVC AUTOMATIC ROBOT 75 jest łatwe i bezpieczne w obsłudze. Można wykorzystywać je w różnorodnych przestrzeniach; od hoteli i siłownie, po szpitale i domy opieki.

750-640x800.jpeg
8a576bdf-c65b-4839-bc62-0edcde8d632e-1050x700(1).jpeg

Automatyczne Roboty Dezynfekujące ADS to seria urządzeń skierowana do dezynfekcji przestrzeni o wymiarach 50-100m2. Stanowią doskonałe rozwiązanie dla przestronnych pomieszczeń, gdzie precyzyjne manewrowanie nie jest wymagane. Rodzina Automatycznych Robotów Dezynfekujących ADS UVC to idealne rozwiązanie do gabinetów kosmetologicznych, salonów fryzjerskich oraz gabinetów lekarskich.

Efektywność dezynfekcji robota ADS UVC jest silnie powiązana z czasem ekspozycji. Maksymalna moc lamp UV-C i czas oświetlenia danej przestrzeni wpływa na rezultaty oczyszczania. Nie są to jednak jedyne miarodajne wartości. Istotny jest również współczynnik redukcji logu do wyrażenia określającego poziom neutralizacji patogenów. Te używane przez mikrobiologów wartości również warunkują czas ekspozycji na światło UV-C.

Urządzenia ADS UVC zawierają odpowiednie zestawy lamp, których dawki promieniowania UV-C skutecznie niszczą ok 99% drobnoustrojów na różnych powierzchniach i w powietrzu. Użytkownik może wybrać procent dezynfekcji, którym oznaczony jest dany współczynnik LOG. Zazawyczaj stosowane wartości wynoszą 90%, 99% i 99,9%.

Na dezaktywację 99% drobnoustrojów patogennych w pomieszczeniu o wymiarach 5x6m potrzebne będą zaledwie 3 minuty. Im większa przestrzeń, tym dłużej będzie trwał proces czyszczenia i tym więcej będzie wynosił współczynnik LOG.

Funkcje i cechy charakterystyczne

ADS UVC AUTOMATIC ROBOT 75 to innowacyjny robot emitujący światło UV-C w zakresie fal 254 nm. Stanowi idealne rozwiązanie na rosnące zagrożenie drobnoustrojami takimi jak wirusy, bakterie i grzyby. Robot zapewnia właściwą dezynfekcję powierzchniową i powietrzną. Niszczy zdolność mikroorganizmów do rozwoju i reprodukcji, dokonując zmian fotochemicznych w kwasach nukleinowych.

ADS UVC AUTOMATIC ROBOT 75 to zaawansowane technologicznie urządzenie. Zaprojektowane w 2020 roku z myślą o łatwej i bezpiecznej obsłudze, nadaje się do różnorodnych pomieszczeń. Zarówno prywatnych, np.wszelkich  przestrzeni mieszkalnych, jak i gęsto zaludnionych, szczególnie narażonych na patogeny: szpitali, hoteli, sklepów, siłowni, domów opieki.

Urządzenie ADS UVC AUTOMATIC ROBOT 75 czyści pomieszczenia w ciągu kilku minut. Robot uruchomiony w pomieszczeniu pozbędzie się patogenów zarówno z powierzchni, jak i z powietrza. Wykorzysta do tego promieniowanie UV-C, którego skuteczność została udowodniona naukowo. Światło UV-C uniemożliwia namnażanie się patogenom, powodując zmiany fotochemiczne w ich kodzie genetycznym.

Zestaw lamp w ADS UVC AUTOMATIC ROBOT 75 dostarcza adekwatną dawkę promieniowania UV-C, unieszkodliwiającą 99% drobnoustrojów w powietrzu i na różnych powierzchniach. Do dyspozycji użytkownika są trzy stosowane wartości, opisujące współczynnik LOG i określające stopień dezynfekcji – 90%, 99% i 99,9%. 

Wybierając stopień dezynfekcji równy 99%, możemy oczyścić w 3 minuty przestrzeń o wymiarach 5x6m. Czas dezynfekcji zależy od wymiarów pomieszczenia i wysokości współczynnika LOG.

750-640x800(1).jpeg

Wysokiej Wydajności Lampy UV-C

Szybkie oczyszczenie przestrzeni z wirusa zapewnia cylindrycznie rozmieszczony zestaw 10 lamp, emitujących wysokiej mocy światło UV-C.

75-293x400(1).png
tablet-app-676x800(1).png

Kontrola przez telefon lub tablet

ADS UVC AUTOMATIC ROBOT 75 pozwala połączyć się z jego własną siecią WiFi, dzięki czemu wystarczy użyć tabletu bądź smartfona, by zarządzać swoim robotem. Do urządzenia została również zaprojektowana aplikacja, zapewniająca dostęp do wszystkich istotnych funkcji, takich jak personalizacja czasu opóźnienia, zarządzanie modułami kamery za pomocą panelu sterowania oraz obliczanie automatyczne dawki promieniowania. Aplikacja zawiera także instrukcję obsługi urządzenia. Dzięki możliwości połączenia i zintegrowania ADS UVC AUTOMATIC ROBOT 75 z wybraną siecią WAN, możliwe jest zdalne zarządzanie i diagnostyka robota.

UV-C jest nietoksycznym światłem

Promieniowanie UV-C jest nietoksycznym środkiem zwalczającym patogeny, który dezaktywuje drobnoustroje w powietrzu i na różnorodnych powierzchniach. Światło UV-C aktywuje reakcje fotochemiczne, które unieszkodliwia wirusy, bakterie i grzyby, bez konieczności stosowania szkodliwych aerozoli i chemikaliów. To sprawia, że ADS UVC jest bezpiecznym dla użytkownika urządzeniem do dezynfekcji. Jego użycie nie wymaga późniejszej wentylacji ani oczekiwania na powrót do eksploatacji oczyszczanej przestrzeni. 

 20284-800x800(2).jpeg