• ADS UVC AUTOMATIC ROBOT 44M 22C

ADS UVC AUTOMATIC

Urządzenie ADS UVC AUTOMATIC ROBOT 44M + 22C posiada opcję konfiguracji oraz obsługi 6 urządzeń satelitarnych, co czyni dezynfekcję bardziej elastyczną. Master ADS UVC Automatic 44M, obsługujący do 6 urządzeń ADS UVC 22C w systemie satelitarnym, dostosowuje je do wybranych pomieszczeń i ich geometrii. Master ADS UVC AUTOMATIC ROBOT 44M kontroluje czyszczenie, czas ekspozycji i czuwa nad funkcjami bezpieczeństwa.

Do efektywnej dezynfekcji małych i skomplikowanych geometrycznie pomieszczeń, została wykorzystana koncepcja satelitarna. Doskonale sprawdza się ona w takich przestrzeniach jak przymierzalnie czy toalety publiczne.

220-640x800.jpeg
8a576bdf-c65b-4839-bc62-0edcde8d632e-1050x700(2).jpeg

Automatyczne Roboty Dezynfekujące ADS to seria urządzeń przeznaczonych do dezynfekcji przestrzeni o wymiarach 50-100m2. Stanowią idealne rozwiązanie dla przestronnych pomieszczeń, gdzie precyzyjne manewrowanie nie jest wymagane. Rodzina Automatycznych Robotów Dezynfekujących ADS UVC doskonale nadaje się do różnorodnych miejsc, m.in. gabinetów kosmetologicznych, salonów fryzjerskich oraz gabinetów lekarskich.

Efektywność dezynfekcji robota ADS UVC jest silnie powiązana z czasem ekspozycji. Maksymalna moc lamp UV-C i czas oświetlenia danej przestrzeni wpływa na rezultaty oczyszczania. Nie są to jednak jedyne miarodajne wartości. Istotny jest również współczynnik redukcji logu do wyrażenia określającego poziom dezynfekcji mikroorganizmów. Te używane przez mikrobiologów wartości redukcji również warunkują czas ekspozycji robota dezynfekującego światłem UV-C.

Zestaw lamp UV-C umieszczony w robotach dostarcza adekwatną dawkę promieniowania UV-C, unieszkodliwiającą 99% drobnoustrojów w powietrzu i na różnych powierzchniach. Do dyspozycji użytkownika są trzy stosowane wartości, opisujące współczynnik LOG i określające procentowo stopień dezynfekcji – 90%, 99% i 99,9%

Na dezaktywację 99% drobnoustrojów patogennych w pomieszczeniu o wymiarach 5x6m potrzebne będą zaledwie 3 minuty. Im większa przestrzeń, tym dłużej będzie trwał proces czyszczenia i tym więcej będzie wynosił współczynnik LOG.

Funkcje i cechy charakterystyczne

Urządzenie ADS UVC AUTOMATIC ROBOT 44M + 22C posiada opcję konfiguracji oraz obsługi 6 urządzeń satelitarnych, co czyni dezynfekcję bardziej elastyczną. Możesz wykorzystać konfiguracje od 1 + 1 do 1 + 6, podłączając jedno bądź więcej urządzeń ADS UVC Automatic 22C do jednego ADS UVC AUTOMATIC ROBOT 44M.

ADS UVC AUTOMATIC ROBOT 44M posiada czujnik ruchu, kontroluje czyszczenie, czas ekspozycji i czuwa nad funkcjami bezpieczeństwa maksymalnie 6 urządzeń. Moc fali UV-C o wartości 440W w urządzeniu pozwala na zdezynfekowanie dużego pomieszczenia w ciągu zaledwie kilku minut. Możesz go kontrolować za pomocą zwykłego smartfona bądź tabletu. Podłącz urządzenie do gniazdka ściennego, wciśnij przycisk start, a ADS UVC AUTOMATIC ROBOT zajmie się resztą.

ADS UVC 22C dysponuje 220W mocy promieniowania UV-C. Jest kompatybilnym urządzeniem do ADS UVC AUTOMATIC ROBOT 44M, który odpowiada za zarządzanie cyklem oczyszczania. Specjalnie zaprojektowany kabel robota zapewnia nie tylko połączenie sieciowe, lecz także zasilanie wszystkich urządzeń rozszerzających.

ADS UVC 22C jest dedykowany pracy w małych pomieszczeniach, takich jak przymierzalnie, których powierzchnia nie przekracza 10 m2.

20284-800x800(3).jpeg
44Mlamps-280x280.png

Wysokiej Wydajności Lampy UV-C

 

Szybką dezynfekcję zapewniają cylindrycznie rozmieszczone zestawy podwójnych lamp emitujących światło UV-C (8 dla 44M, 4 dla 22C). Pozwala to na krótszy czas ekspozycji, który świadczy o jakości i wydajności urządzenia.

Kontrola przez telefon lub tablet

ADS UVC AUTOMATIC ROBOT 44M pozwala połączyć się z jego własną siecią WiFi, dzięki czemu wystarczy użyć tabletu bądź smartfona, by zarządzać swoim robotem. Do urządzenia została również zaprojektowana aplikacja, zapewniająca dostęp do wszystkich istotnych funkcji, takich jak personalizacja czasu opóźnienia, zarządzanie modułami kamery za pomocą panelu sterowania oraz obliczanie automatyczne dawki promieniowania. Aplikacja zawiera także instrukcję obsługi urządzenia. Dzięki możliwości połączenia i zintegrowania ADS UVC AUTOMATIC ROBOT 44M z wybraną siecią WAN, możliwe jest zdalne zarządzanie i diagnostyka robota.

tablet-app-676x800(2).png
20284-800x800(4).jpeg  

UV-C jest nietoksycznym światłem

Promieniowanie UV-C jest nietoksycznym środkiem zwalczającym patogeny, który dezaktywuje drobnoustroje w powietrzu i na różnorodnych powierzchniach. Światło UV-C aktywuje reakcje fotochemiczne, które unieszkodliwia wirusy, bakterie i grzyby, bez konieczności stosowania szkodliwych aerozoli i chemikaliów. To sprawia, że ADS UVC jest bezpiecznym  dla użytkownika urządzeniem do dezynfekcji. Jego użycie nie wymaga późniejszej wentylacji ani oczekiwania na powrót do eksploatacji oczyszczanej przestrzeni.