• O NAS

ADVANCED DISINFECTION SOLUTIONS

Jesteśmy firmą, która oferuje swoim klientom najlepsze rozwiązania z dziedziny dezynfekcji pomieszczeń. W naszej ofercie posiadamy wysokiej klasy roboty  i urządzenia, które wykorzystują nowoczesną technologię - dezynfekcje światłem UV-C. Jesteśmy nowoczesną spółką technologiczną, która posiada innowacyjne podejście do sposobów dezynfekcji. Naszym celem jest oferowania ciekawych i progresywnych rozwiązań, które z ułatwiają bezpieczne życie milionów ludzi.
pure-wnetrze.jpg
faceid2.jpg

DLACZEGO

To, co wyróżnia nas na tle konkurencji, to bardzo szybkie i skuteczne metody dezynfekcji.Nasze urządzenia charakteryzują się doskonałą skutecznością. Przygotowaliśmy dla naszych klientów rozwiązania dezynfekcji pomieszczeń, które są bezpieczne i skuteczne. Przy dezynfekcji pomieszczeń nie ma konieczności bezpośredniego kontaktu robota z człowiekiem, gdyż urządzenie może być obsługiwane zdalnie.Takie rozwiązanie sprawia, że żaden z pracowników nie jest narażony na bezpośredni kontakt ze światłem UV-C. Za sukces naszych produktów odpowiadamy my sami, gdyż w trakcie ich produkcji korzystaliśmy z wiedzy i umiejętności specjalistów, a także z nowoczesnych technologii. Wszystko po to, aby finalnie wyprodukować urządzenia, które zapewnią dużą skuteczność i maksymalne bezpieczeństwo. Nasza rada naukowa składa się z czterech osób, które posiadają wysokie kwalifikacje z dziedziny robotyki i medycyny. W naszej firmie nic nie dzieje się przez przypadek, wszystkie działania są dokładnie przemyślane, a to wszystko z myślą o naszych klientach, którzy są dla nas najważniejsi.

DO KOGO

Nasze usługi i innowacyjne urządzenia skierowane są dla przedsiębiorców, którzy chcą zadbać o bezpieczeństwo swoich klientów i pracowników, a także zmniejszyć koszty. Roboty do dezynfekcji idealnie sprawdzą się w hotelach, magazynach, szpitalach, klinikach medycznych, salonach kosmetycznych czy halach produkcyjnych. Roboty to także świetna inwestycja dla firm sprzątających i zajmujących się dezynfekcją, które mogą rozszerzyć swoje usługi. Specjalnie dla naszych klientów oferujemy możliwość finansowania zakupu urządzenia - na naprawdę atrakcyjnych warunkach. Jeżeli są Państwo zainteresowani to zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą firmy Advanced Disinfection Solutions oraz do bezpośredniego kontaktu z naszym przedstawicielem, który z pewnością odpowie na wszystkie pytania!

pure-7.png
pure-7-zsare.png  

ROBOTY

Zastosowanie robota dezynfekującego jest gwarancją dla naszych klientów, że sterylizowane pomieszczenie będzie pozbawione wirusów, bakterii i innych drobnoustrojów chorobotwórczych - aż w 99,9%. Korzystanie z naszych robotów do dezynfekcji niesie za sobą szereg zalet. Przede wszystkim - zmniejsza koszty, gdyż nie ma konieczności korzystania z usług profesjonalnych firm, które zajmują się dezynfekcją. Po drugie - obsługa urządzenia jest całkowicie bezpieczna, gdyż dezynfekcja odbywa się bez obecności człowieka, a robot jest obsługiwany zdalnie. Po trzecie - inwestycja w urządzenie z pewnością zadowoli wszystkich klientów i pracowników, którzy będą czuli się bezpiecznie. Nasze urządzenia są gwarancją bezpiecznie zdezynfekowanych pomieszczeń, dlatego też dla klientów przygotowaliśmy Certyfikat Bezpiecznie Zdezynfekowanego Pomieszczenia oraz mapę Bezpiecznych Miejsc z ADS.